Ідея.
Бренд.
Успіх.

PurPur

Червоною ниткою в напрямку здорового харчування від компанії “Backaldrin” (Австрія) стала новинка – суміш “Pur Pur” і, так званий, “пурпурний хліб”. Основу суміші становить спеціальний сорт пшениці, завезений з Мексики, який отримав назву “пурпурова пшениця”. Назву сорту пшениці обумовлено відповідним кольором, бо в оболонці зерна містяться речовини – антоціани, що мають фіолетовий колір (аналогічні наявним в червоному вині і чорниці). Антоціани, відповідальні за цей незвичайний для пшеничних зерен колір, значно розширюють список корисних для здоров’я людини властивостей хліба, оскільки вони є сильними антиоксидантами і нейтралізують дію вільних радикалів.

Як відомо, ланцюгові реакції з участю вільних радикалів можуть бути причиною багатьох небезпечних захворювань. Негативна дія вільних радикалів проявляється в прискоренні старіння організму, провокуванні запальних процесів в м’язових, сполучних і інших тканинах. Встановлено, що вони забирають у нас не один десяток років життя! Науково доведено, що вільні радикали винні у розвитку таких хвороб, як: рак, атеросклероз, інфаркт, інсульт, ішемія, атеросклероз, захворювання нервової та імунної систем і захворювання шкіри. Таким чином, вироби на основі суміші “Pur Pur” багаті антиоксидантами, що зв’язують вільні радикали і сприяють профілактиці онкологічних захворювань, що вельми актуально для харчування населення, яке проживає на екологічно забруднених територіях і потерпілого від аварії на Чорнобильській АЕС.
Слід також зазначити, що до подання на ринку “пурпурних” виробів компанія “Backaldrin” підійшла дуже грунтовно, представивши цілу гаму продуктів – це і цільнозерновий хліб, і штучні вироби, і чабатту і, нарешті, солодкий батончик – так, щоб все “від малого до велика “знайшли для себе саме той виріб, який доведеться їм найбільше до душі. Пурпурний відтінок виробів надає їм деяку новизну. Однак крім цього, продукти на основі суміші “Pur Pur” мають гарні споживчими властивостями – мають ніжну хрустку корочку, соковитий еластичний м’якуш і тривалий час зберігають свіжість.
Ми сподіваємося, що продукти на основі суміші “Pur Pur” стануть улюбленими ласощами багатьох жителів України – адже він не тільки корисний, але дуже смачний!